Apeli per Noemin/ Qytetaret kontribuojne per nderhyrjen e veshtire-Stop-25 Mars 2021 – Stop
HUMANIZEM, Të Gjitha

Apeli per Noemin/ Qytetaret kontribuojne per nderhyrjen e veshtire-Stop-25 Mars 2021

Apelit të emisionit “Stop” dhe “Fundjavë ndryshe” për të ndihmuar Noemin e vogël, e cila ka nevojë për ndërhyrje, i janë përgjigjur shumë qytetarë. “Stop” tregon dhe falenderon qytetarët, që kanë kontribuar, që Noemi të ketë një jetë normale, pasi vuan nga skolioza.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *