Apeli për një punë, Albpastrim punëson Donika Balën 2 korrik 2018 – Stop
Të Gjitha

Apeli për një punë, Albpastrim punëson Donika Balën 2 korrik 2018

Donika Bala, një qytetare 44 vjecare, që banon në Kombinat, i është drejtuar emisionit “Stop” për të kërkuar një punë.Ajo thotë, se ka tre fëmijë dhe në familje punon vetëm bashkëshorti, paga e të cilit nuk mjafton për ekonominë familjare.Gazetarja e emisionit ndërmjetëson në kompaninë “albpastrim”, ku zonja Donika Bala, pasi të dorëzojë dokumentacionin e kërkuar, do të nisë punë si sanitare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *