Ambasadorja Kim për fundjavë në Jug: Mirëdita nga Vlora – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Ambasadorja Kim për fundjavë në Jug: Mirëdita nga Vlora

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim ka zgjedhur Vlorën për të vizituar këtë fundjavë.

Kim ka postuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet me disa qytetar në qytetin bregdetar, ndërsa shkruan “Mirëdita nga Vlora”.

Diplomatja amerikane javët e fundit ka ndjekur nga afër aktivitetin e “Defender 2021”, ndërkohë që ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike dhe për faktin që DASH vendoso të shpall person “non grata” ish-kryeministrin Sali Berisha.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *