27-vjeçarja kroate, Marija Zadravec fiton kampionatin evropian të seksit

Fituesja e kampionatit evropian të seksit ka lënë pas dramën e konkurrencës teksa ka treguar trofeun e saj në rrjetet sociale.

Marija Zadravec , e njohur gjithashtu si Sweet Mery, e shpalli veten fituese të konkursit në mediat sociale, pavarësisht se vetëm një performancë në të ofronte një çmim masiv prej 860,000 £ .

Kampionati Evropian i Seksit është bërë famëkeq pasi një numër i madh i yjeve të filmave të rritur u larguan nga eventi, i quajtur “Big Brother me buxhet të ulët”.

27-vjeçarja kroate Marija ka treguar trofeun e saj në mediat sociale, duke falenderuar organizatorin për “mundësinë për të marrë pjesë në projekt”, pavarësisht pretendimeve se ai sulmoi një konkurrente.

Ajo falënderoi Federatën Suedeze të Seksit “për çmimin”, por Marija nuk pranoi të diskutonte detaje rreth çmimit.

Ajo tha për Daily Star: “Është një ndjenjë e mrekullueshme të marrësh trofeun dhe është një ndjenjë e mrekullueshme të jesh kampione evropiane”.

Ajo shtoi se ka në plan të shkojë në pushime për të festuar. “Së pari do të shkoj në Kroaci me një jaht për pushime për tre javë dhe më pas do të shoh.”

Ajo më parë ka treguar për Daily Star se çfarë planesh ka për të ardhmen dhe aspirata e saj është të flejë me “50 burra njëherësh”.

“E fillova me Onlyfans, kështu që më interesoi se si duket filmimi profesional dhe fillova të xhiroja për produksione, më pëlqen ajo punë”, tha ajo.

“Para asaj pune, unë kisha restorantin tim në Kroaci dhe merresha me katering. Aktualisht po e shijoj punën si aktore pornografike, gjë që mund të shihet në filmat e mi.”

Ajo tha se “seksi” është frymëzimi i saj dhe ndau aspiratat e saj pornografike, duke thënë: “Më pëlqen shumë ajo kënaqësi në seks, më pëlqen të provoj dhe të eksploroj, më pëlqen të jem shumë e kënaqur, kështu që më pëlqen shumë kur xhiroj, veçanërisht në grupseksi.

Seksi mund të ngrejë humorin e të gjithëve. Për sa i përket popullaritetit, do të doja të isha në një nivel të madh dhe të xhiroja për produksionet më të mëdha botërore. Do të doja të filmoja me 50 burra”.

Të Fundit