1 maji feste apo proteste/ Pergjigjet e qytetareve per te mos u humbur-Stop-4 Maj 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

1 maji feste apo proteste/ Pergjigjet e qytetareve per te mos u humbur-Stop-4 Maj 2021

Të shtunën ishte 1 maji dhe Klintoni iu drejtua qytetarëve, për t’i pyetur, nëse e shohin si festë, apo si protestë këtë datë.Mes të intervistuarve janë dhe plot personazhe plot humor e ironi,të cilët thonë, se kanë punuar një jetë, e nuk gëzojnë dot një pension dinjitoz. Madje dsia prej tyre, thonë, se në Shqipëri do të duhet të vijnë punëtorët nga Bangladeshi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *