VIDEO/ Ishte ndërtuar në trotuar, IKMT shemb “Kalin e Trojës” në Elbasan – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

VIDEO/ Ishte ndërtuar në trotuar, IKMT shemb “Kalin e Trojës” në Elbasan

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) këtë të mërkurë ka bërë me dije se ka shembur strukturën prej betoni në Elbasan që njihej si “Kali i Trojës”.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, IKMT thotë se kjo ndërtesë ishte pa leje dhe pengonte lëvizjen e qytetarëve pasi ishte ndërtuar në trotuar.

Prej vitesh kjo ndërtesë ndodhet në Elbasan, por sot IKMT e ka rrafshuar.
FullSizeRender

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *