Urdhri i Stomatologut bën kërkesë: Të mbyllet “Dentalit”! 17 tetor 2018 – Stop
Të Gjitha

Urdhri i Stomatologut bën kërkesë: Të mbyllet “Dentalit”! 17 tetor 2018

Pak ditë më parë, “Stop” transmetoi rastin e zonjës Dhimitrula Nasto, e cila pagoi 2 500 euro për 5 implante, njëri prej të cilëve, i ra. Edhe pse Urdhri i Stomatologut detyroi “Dentalit” të bënte sërish punimin e zonjës, administratorja Eliona Xhindoli nuk e bëri një gjë të tillë, duke u përgjigjur me arrogancë.Sot Dhimitrola tregon, se vijon të vuajë problemin e saj dhe kryeinspektori Sjkëlqim Hajdari i ka premtuar, se do të merren masa. Nga ana tjetër kreu i Urdhrit të Stomatologut, Nikollë Deda, thotë, se ka gati shkresën për Ministrinë e Shëndetësisë, për mbylljen e aktivitetit të “dentalit”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *