Tiranë/ OSHEE njofton ndërprerje të energjisë elektrike, ja zonat dhe oraret. – Stop
Të Gjitha

Tiranë/ OSHEE njofton ndërprerje të energjisë elektrike, ja zonat dhe oraret.

OSHEE njofton se ditën e sotme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona, për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave.

Në njoftimin e OSHEE-së, saktësohet se në zonat dhe oraret e mëposhtme nuk do të ketë energji:

09.00-15.00- Pjesërisht rruga “Hoxha Tasim”✔️

09:00-14:00- Pjesërisht rrugët “Sami Frashëri”, “Brigada VIII“ tek pallatet Agimi, “Muhedin Llagani” dhe “Sali Butka”, pranë parkut të Ministrisë së Brendshme✔️

09:00-12:00- Pjesërisht rrugët “Nikolla Tupe” dhe “Sami Frashëri”, pranë sheshit “Uillson”✔️

11:00-13:00- Pjesërisht rrugët “Nikolla Tupe” dhe “Dëshmorët e 4 Shkurtit”✔️

14:00-16:00-Pjesërisht rrugët “Nikolla Tupe” dhe “Vaso Pasha”✔️

10:00-12:00-Pjesërisht rruga “Brigada VIII”✔️

10:00-11:00-Zona tek shinat e trenit, pas QTU Rrugët “Bashkim SHkurti” dhe “Skender Kalenja”✔

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *