Tensioni tek Astiri/ Publikohen emrat e banorëve që përfunduan në spital. – Stop
Të Gjitha

Tensioni tek Astiri/ Publikohen emrat e banorëve që përfunduan në spital.

Partia Demokratike ka publikuar emrat e banorëve të Astirit që kanë përfunduar në spital, pas situatës së tensionuar tek Unaza, ku pati përplasje me policinë pasi IKMT nderhyri per shembjen e banesave.

Ish-deputetet e PD-së Albana Vokshi dhe Dhurata Çupin vizituan nga afër banorët e plagosur, mes të cilëve ka dhe të moshuar, ku më i vjetri është Isuf Gjata 80 vjeç. Ndërkohë, dy prej 7 të lënduarve janë gra.

LISTA E PUBLIKUAR NGA PD

Mahmut Imallari 57 vjeç

Isuf Gjata, 80 vjeç
Artur Nuja, 43 vjeç
Gentian Alla, 36 vjeç
Çerçiz Jaçe, 74 vjeç
Adelina Shehu, 46 vjeç
Dhurata Shehu, 69 vjeç

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *