“Te me rruaç…” si ngrenë dolli shqiptarët, reagon Rama: Kokaina kushton! – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Te me rruaç…” si ngrenë dolli shqiptarët, reagon Rama: Kokaina kushton!

Me përcjelljen e Krishtlindjeve dhe afrimin e natës së ndërrimit të viteve, mendja na shkon te tryeza festive dhe dollitë. Po si e kemi zakonin e dollive. Për cilat raste dhe për cfarë ngrenë dolli shqiptarët. Intervistat e qytetarëve janë për të mos u humbur, plot humor e batuta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *