“Stop” zgjidh per nje ore problemin e cregjistrimit te biznesit te qytetarit! – Stop – 22 Tetor 2020 – Stop
Të Gjitha

“Stop” zgjidh per nje ore problemin e cregjistrimit te biznesit te qytetarit! – Stop – 22 Tetor 2020

Pas qytetarit Ernest Mata, gazetarja e “Stop” i drejtohet Sekretarit dhe Përgjegjësit të Drejtorisë Rajonale të Tatimeve Tiranë.Ai thotë, se vonesat kanë ardhur, për shkak, se inspektorët janë ndërruar mbi 10 herë gjatë një viti. Por kjo situatë do të zgjidhet menjëherë. Kështu pas mëse një viti, ku shkresa e Ernest Matës ishte “peng” e një firme, gazetarja e “Stop” e zgjidhi hallin e qytetarit, për të mbyllur biznesin konform ligjeve e rregullave.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *