Stop- Zeri i Amerikes zbulon te tjera pergjime ne lidhje me blerjen e votave. (31.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop- Zeri i Amerikes zbulon te tjera pergjime ne lidhje me blerjen e votave. (31.01.2019)

“Zëri i Amerikës” i kushtoi sërish mbrëmë një vend të vecantë, investigimit mbi blerjen e votës në Shqipëri në proceset zgjedhore në Durrës, Kavajë, Lezhë e Peshkopi. Në fakt, që të nesërmen e zgjedhjeve lokale, në 13 shtator 2016, “Stop” solli me zë dhe figurë blerjen me para në dorë të votës për kandidatin socialist Muharrem Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *