Stop – Video makabre / Qenit i priten veshet ne farmaci bujqesore! (16 tetor 2019) – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Stop – Video makabre / Qenit i priten veshet ne farmaci bujqesore! (16 tetor 2019)


.Një shtetase italiane ka realizuar një video, ku tregon, sesi një veteriner në Shqipëri i ka prerë veshët një qeni pa anestezi dhe po i injekton një lëndë të lëngshme.Ajo thotë, se kjo skenë është e tmerrshme, ndaj do të kërkojë ndihmën e shoqatave të ndryshme dhe policisë së shtetit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *