Stop sjell ne Tirane 19 vjecaren me probleme shendetesore! – Stop
KLIPET

Stop sjell ne Tirane 19 vjecaren me probleme shendetesore!

Valentina Kazheli jeton në Tiranë, por ka 3 javë, që vajza e saj 19 vjecare me probleme shëndetsore ka mbetur në Dukat të Vlorës, pëe shkak të kufizimit të lëvizjes. Valentina kërkon ndihmën e emisionit Stop, pasi thotë, se kjo situatë ndikon negativisht tek vajza. Të gjitha përpjekjet e saj për të shkuar dhe për të marrë vajzën kanë dështuar. Gazetarja e Stop udhëtoi drejt Dukatit të Vlorës dhe mori vajzën 19 vjecare, Argjentina, të cilën e solli në Tiranë, duke e bashkuar me të ëmën pas tre javësh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *