Stop – Shpjegimi i ambasades amerikane per reformen ne drejtes”SPAK” dhe “BKH”! (03.09.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop – Shpjegimi i ambasades amerikane per reformen ne drejtes”SPAK” dhe “BKH”! (03.09.2019)

Sot në mesditë u mblodh komisioni hetimor parlamentar për shkarkimin e kreut të shtetit Ilir Meta. Ambasada amerikane ka vijuar të shpjegojë përmes videosh, sesi do të funksionojë reforma në drejtësi, Spak dhe BKH.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *