Stop- S’e beri drejtesia, e beri “Stop”-i, zeri në video, eshte i Guximtar Bocit.(29.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop- S’e beri drejtesia, e beri “Stop”-i, zeri në video, eshte i Guximtar Bocit.(29.01.2019)

Pasi të gjithë institucionet e drejtësisë kontribuan për mbylljen e rastit të Guximtar Bocit, emisioni “Stop” mori përsipër ekspertizën në një studio private. Pas krahasimit të zërit marrë nga një seancë gjyqësore, rezulton,se zëri është i Guximtar Bocit dhe shtetases R.I. Ekspertiza mban firmën e ekspertit Artan Rexhepi.Nga ana tjetër një grup organizatash joqeveritare i kanë drejtuar një kërkesë publike të gjitha organeve të drejtësisë, që të verifikojnë cdo hap të procesit ndaj Guximtar Bocit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *