Stop-Rruga e Durresit nuk te con me ne Durres/ Gjiknuri i rikthehet termetit (28 shtator 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop-Rruga e Durresit nuk te con me ne Durres/ Gjiknuri i rikthehet termetit (28 shtator 2020)

Damian Gjiknuri ka deklaruar në mbledhjen e komisionit të ligjeve, se ndryshimet kushtetuese shkaktuan një tërmet politik. Kjo thënie e tij ka shkaktuar të qeshura te kolegët, për shkak, se në përgjimet e Bild ishte pikërisht Gjiknuri, që quante tërmet rezultatin dhe votat e PS-së në Dibër.Presidenti Meta është shfaqur në fundjavë, duke ia marrë valles në Zallë Dardhë në një grumbullim masiv dhe pa masa sigurie.Prej javësh Rruga e Durrësit nuk të con më në Durrës. Ajo është bërë me një kalim dhe të drejton vetëm në qendër të Tiranës. Klintoni ka pyetur qytetarët për këtë dhe nuk mungojnë humori e batutat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *