Stop – Rrahin babain per t’i marrë biznesin, gjyqtari jep dy urdhra mbrojtjeje! (31 janar 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Rrahin babain per t’i marrë biznesin, gjyqtari jep dy urdhra mbrojtjeje! (31 janar 2019)

Bujar Haxhiu,pronar i një bari në Tiranë,denoncon dy djemtë e tij Oligert dhe Oerd Gjapi, se e kanë dhunuar për t’i marrë lokalin, që është në emër të tij. Bujari përfundoi në spital dhe më pas bëri denoncim. Gjyqtari Martin Deda i jep Bujarit urdhër mbrojtjeje, që të mos afrohet te lokali dhe djemve, që të mos afrohen në shtëpinë, që ëshë sipër lokalit.Avokatja Enise Kurteshi,thotë, se gjyqtari, duke shkelur ligjin, ka bërë dy urdhrat e mbrojtjes, në konflikt të hapur interesi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *