Stop – Rikthehet platforma e bashkeqeverisjes/Meta “çmendet”nga gazetaret! (04 shtator 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Rikthehet platforma e bashkeqeverisjes/Meta “çmendet”nga gazetaret! (04 shtator 2019)

Kjo e mërkurë riktheu takimet e kryeministrit Rama me koordinatorët dhe qytetarët, që i janë drejtuar platformës së bashkëqeverisjes.Nuk munguan fjalitë pompoze, por edhe emocionet e qytetarëve, të cilët, pasi janë endur nëpër zyra, kanë provuar portalin qeveritar.Presidenti Meta, me anë të një statusi në facebook,u shpreh se “po e cmendin” gazetarët me pyetjen, nëse do të paraqitet në komisionin hetimor parlamentar, të ngritur për shkarkimin e tij. Kreu i shtetit u shpreh, se mezi pret të kthehet në parlament.Nga ana tjetër, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte sot në selinë blu, ku u takua me Bashën, për të koordinuar aksionin politik të vjeshtës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *