Stop- Qytetari figuronte me dy kontrata OSHE-je, Stop zgjidh situaten! (06.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop- Qytetari figuronte me dy kontrata OSHE-je, Stop zgjidh situaten! (06.12.2018)

Ardian Lleshi nga Lezha ankohet në “Stop”, se para pak kohësh i erdhi një faturë energjie me shumën mbi 800 mijë lekë të vjetra.Ardiani konstatoi, se libreza ka numër tjetër dhe sahati tjetër. Gazetarja e “Stop” u drejtua në degën e OSHEE Lezhë dhe takoi drejtorin Luan Rosaj, i cili premtoi, se ky problem është i zgjidhur.Rosja tha, se Ardian Lleshi nuk do të paguajë për mbifaturimin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *