Stop-Ankesë për OSHEE-në, Stop zgjidh problemin e qytetares së mbifaturuar! (06.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop-Ankesë për OSHEE-në, Stop zgjidh problemin e qytetares së mbifaturuar! (06.12.2018)

Mete Xhunga në Laprakë, pretendon, se është mbifaturuar, pasi në shtëpi nuk ka pajisje elektrike e përdor vetëm ndricim.Edhe për këtë rast, gazetarja e “Stop” mori kontakt me drejtorin e OSHEE dhe përgjigja ishte, se bëhet fjalë për një gabim njerëzor, për të cilin, zonja Mete Xhunga nuk do të paguajë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *