Stop – Qytetaret njihen me sozine e Rames/ Reagimet per te mos u humbur! (31 dhjetor 2019) – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Stop – Qytetaret njihen me sozine e Rames/ Reagimet per te mos u humbur! (31 dhjetor 2019)

Gazetari i emisionit “Stop”, i veshur me poture si kryeministri Edi Rama dhe me flokë e mjekër të zbardhur, del nëpër rrugë e ambiente publike, në takim me popullin. Kjo situatë shkakton ilaritet mes njerëzve, disa prej të cilëve “shfrytëzojnë” rastin t’i thonë hallet e tyre “kryeministrit” tonë të improvizuar.Klintoni ka “vjedhur” edhe shprehjet e Ramës, me të cilat ai i drejtohet qytetarëve, sa herë organizon takime publike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *