Stop – Puthja mes klerikeve, qe beri xhiron e botes, dhe bashkejetesa jone fetare! (05 shkurt 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Puthja mes klerikeve, qe beri xhiron e botes, dhe bashkejetesa jone fetare! (05 shkurt 2019)

Një puthje e Papës me Imamin islam në Abu Dabi ka bërë xhiron e mediave më të rëndësishme të botës. Në fakt, vlerën e bashkëjetesës fetare, e shpalosën në janar 2015 edhe klerikët shqiptarë, në manisfestimin e Parisit, pas masakrës në revistën satirike Charlie Hebdo.Freedom House ka nxjerrë raportin e përvitshëm dhe e klasifikon Shqipërinë në vendet pjesërisht të lira.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *