Stop – Prrenjas, fushate per vrasjen e qenve/ Domje, sherr masiv mes nxenesve! (03 qershor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Prrenjas, fushate per vrasjen e qenve/ Domje, sherr masiv mes nxenesve! (03 qershor 2019)

Partia Socialiste hapi të shtunën fushatën për zgjedhjet e 30 qershorit.Një ditë më pas, mbrëmjen e të dielës, opozita organizoi protestën e rradhës, ku nuk munguan edhe aktet e dhunës.Qyteti i Prrenjasit është mbushur me qen të ngordhur, që duket të jenë viktima të fushatës së vrasjes së tyre nga zyrtarët lokalë.Disa nxënës në Domje janë përfshirë në një sherr masiv dhe kanë rrahur një bashkëmoshatar të tyre, për arsye të paqarta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *