Stop-Pirueta fizike e Bashes dhe deklarata e tij.(25.06.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Pirueta fizike e Bashes dhe deklarata e tij.(25.06.2019)

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka pritur sot në zyrën e tij të ngarkuarën me punë të ambasadës së SHBA në Tiranë, Lejla Moses.Pas takimit, Basha bëri një piruetë të plotë, për të pritur kamerat, të bëheshin gati për deklaratën e tij.Basha përsëriti akuzat ndaj mediave, që sipas tij, po i shërbejnë qeverisë.Nga ana tjetër, kryeministri Rama vijon fushatën, ku nuk ka më ide e alternativa, por në mënyrë simbolike, Rama ka para filxhan, gjatë një takimi-kafe me banorët e kryeqytetit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *