Stop – Pandemia/Cmimet e fruta perimeve nga Lushnja ne Tirane rriten disafish! (6 prill 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Pandemia/Cmimet e fruta perimeve nga Lushnja ne Tirane rriten disafish! (6 prill 2020)

Një artist, i njohur si Rimzag, ka sjellë në redaksinë tonë një pikturë të Saimirit dhe Gentit. Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj i ka dhuruar dy aspiratorë sanatoriumit të shndërruar në Covid 2. Emisioni “Stop” ka realizuar një vëzhgim për cmimet e fruta perimeve. Ajo që konstatohet, është, se cmimet janë shumë më të ulëta në Lushnje, ku merren produktet dhe shkojnë në disafish, kur mbërrijnë në Tiranë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *