Stop – Nen pushtetin e termetit, Shqiperia gdhihet nen panik! (26 nentor 2019) – Stop
Aktualitet

Stop – Nen pushtetin e termetit, Shqiperia gdhihet nen panik! (26 nentor 2019)

Vendi është tronditur sot në orët e para të mëngjesit nga një tërmet i fortë, që ka shkaktuar dhjetëra jetë të humbura, rreth 600 persona të lënduar dhe shumë dëme materiale.Gjithë ditën ekipet e shpëtimit kanë vijuar aksionet për të mbijetuar nën rrënoja, duke bërë, që shumë jetë njerëzish të shpëtohen. Nuk kanë munguar ndihmat nga vendet fqinje në këtë situatë të pazakontë të fatkeqësisë natyrore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *