Stop – Ndeshja Rama-Meta dhe nje parashikim per fituesin! (10 shtator 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Ndeshja Rama-Meta dhe nje parashikim per fituesin! (10 shtator 2019)


Sonte në mbrëmje luhet ndeshja e kombëtares shqiptare me ekipin e Islandës.Mes tifozëve në stadium, ka njoftuar, se do të jetë edhe presidenti i republiës Ilir Meta, mesa duket tashmë i relaksuar nga mbledhja e djeshme e komisionit hetimor për shkarkimin e tij. Renaldo u është drejtuar qytetarëve me pyetjen, se kush do të dalë i fituar nga beteja e gjatë Rama-Meta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *