Stop-Morine, mjaftojne 100 euro dhe taksisti te ndihmon te kalosh kufirin! (18.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop-Morine, mjaftojne 100 euro dhe taksisti te ndihmon te kalosh kufirin! (18.12.2018)

Në kameran e fshehtë, që transmetohet në këtë pjesë të programit, ngrihet sërish problemi i kalimit të parregullt të kufirit me para në dorë. Është një taksist, ai që merr përsipër kalimin e qytetarit, edhe nëse ai ka probleme.Për 100 euro qytetari arrin të kalojë kufirin në doganën e Morinit dhe merr porosinë, që të mos thotë, që mund të shkojë në Gjermani apo diku tjetër. Qytetari dorëzon paratë dhe arrin të kalojë i qetë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *