Stop-Mbeshtetja e “doktoreshe” Monika Kryemadhit refuzohet nga studentet!(18.12.2018) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Mbeshtetja e “doktoreshe” Monika Kryemadhit refuzohet nga studentet!(18.12.2018)

Kryeministri Rama u takua sot me studentë të Universitetit Bujqësor të Tiranës, por njëra nga studentet e pranishme në takim tha, se askush nuk kishte dijeni, që do t’u vinte shefi i qeverisë. E reja dekonspiroi kështu mënyrën, sesi është organizuar biseda 3-orëshe me Ramën.Sot opozita vendosi të hyjë në parlament të enjten dhe të premten, duke shpëtuar në këtë mënyrë edhe nga djegia e mandateve.Një ndër politikanet, që ka folur për protestën, ka qenë dhe Monika Kryemadhi, e cila ka ofruar mbështetje për lëvizjen studentore, por ka marrë si përgjigje vendosmërinë e të rinjve, që ajo dhe kolegët e saj t’i qëndrojnë larg protestës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *