Stop/ kur te qeshurat dhe batutat ne studio nuk permbahen! – Stop – 1 Janar 2021 – Stop
Të Gjitha

Stop/ kur te qeshurat dhe batutat ne studio nuk permbahen! – Stop – 1 Janar 2021

Saimiri dhe Genti bëjnë humor me një deklaratë të presidentit Meta, se kush prek një votë, duhet t’i pritet dora. Në mbrëmjet, që quheshin tematiko-dëfrimi në kohën e komunizmit,mund të të prisnin edhe pantallonat.Shkresat e QKB-së janë bërë si lojë ping-pongu. Një deklaratë e një deputeti në parlament, “mos hani atë, që nuk thuhet”, ka shkaktuar batuta e të qeshura pa fund në studio. Pseudonimi i Enverit ishte Tarasi apo Ta rrasi? Ky ishte një tjetër moment, që ka shkaktuar humor dhe ilaritet në studio.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *