Stop/ kur te qeshurat dhe batutat ne studio nuk permbahen! – Stop – 1 Janar 2021 – Stop
Të Gjitha

Stop/ kur te qeshurat dhe batutat ne studio nuk permbahen! – Stop – 1 Janar 2021

Saimiri dhe Genti, duke komentuar një video të një tufe lopësh që hanë hyrë në det, thonë, se ky ishte sezoni turistik, meqë sivjet nuk patëm turistë të huaj.Më pas nuk mungojnë batutat rreth një deklarate të Ramës, që maskat anticovid i qep vetë pa lekë.Saimiri ngatërron ditën dhe thotë, se ka Opinion, kur në fakt është e mërkurë dhe emisioni Opinion fillon në orën 22.00.Presidenti Meta ka shkruar në rrjetet sociale, se më në fund është bashkuar me një pikturë të Isa Boletinit, që prej kohësh qëndronte në Kuvend.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *