Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (25 maj 2020) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (25 maj 2020)

Disa shqiptarë, që vuajnë dënimin në Greqi, na kanë sjellë një video, ku tregojnë kushtet e qelive në këtë vend.Në Rrile të Lezhës, kabina elektrike është krejtësisht e dëmtuar dhe e pambrojtur, duke u kthyer në rrezik për jetën e qytetarëve.Pallati Pranvera në Durrës është lënë në mes të rrënojave dhe kabllove elektrikë. Ura e Drinit të Zi në Kukës është e shkatërruar, e nuk jep asnjë garanci për ata që mund ta përdorin për të kaluar. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *