Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (17 janar 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (17 janar 2020)

Disa fëmijë janë filmuar nga prindërit, duke u argëtuar me emisionin “Stop”. Madje një prej tyre, ka filmuar pjesë nga emisioni, duke u vënë efekte Saimirit e Gentit dhe vajzave.Një lloj i ri karamelesh ka filluar të qarkullojë në treg. Quhen “balls” dhe tregojnë, se janë të mbushura.Një video e filmuar nga një qytetar tregon, se ujrat e zeza derdhen përmes një tubi shkarkimi në liqenin e Pogradecit.Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm, në rubrikën “Hitparade i absurdit”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *