Stop-Eurostat, “1% e shqiptareve i thellojne njohurite pas perfundimit te shkolles”.(04.06.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Eurostat, “1% e shqiptareve i thellojne njohurite pas perfundimit te shkolles”.(04.06.2019)


Një raport i Eurostat tregon, se më pak se 1% e shqiptarëve i thellojnë njohuritë pas përfundimit të shkollës.Kjo është shifra më e ulët në rajon dhe vendet e Bashkimit Europian

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *