STOP- EMISIONI 88 (SEZONI 4) 1 janar 2019 Stop – Humor ne Stop, ne studio e jashte saj: Pjesa 2! (01 janar 2019) – Stop
STOP

STOP- EMISIONI 88 (SEZONI 4) 1 janar 2019 Stop – Humor ne Stop, ne studio e jashte saj: Pjesa 2! (01 janar 2019)

Stop – Humor ne Stop, ne studio e jashte saj: Pjesa 2! (01 janar 2019)

Emisioni Stop 1 janar 2019, TV Klan, Saimir Kodra, Gentian Zenelaj, humor e të qeshura në Stop, të qeshura në Stop,bonusi për lindjen e fëmijëve, Ditmir Bushati bën ekot për lindjen e fëmijëve, lali Eri je i ëmbël si sheqeri, lali Luli je i ëmbël si, xhepi i xhaketës së Gentit, Gentit i del xhepi i xhaketës, Alesia mban gomarin në krah, Saimir pyet Alesian sesi quhet gomari që e mbaj si djalë

Stop – Humor ne Stop, ne studio e jashte saj: Pjesa 1! (01 janar 2019)

Që nga shtatori e deri në fund të dhjetorit “Stop” ka qenë cdo ditë në transmetim nga e hëna në të premte, duke dhuruar shumë humor, problematika e investigime. Shpesh situatat kanë shkaktuar të qeshura të papërmbajtshme në studio. Busti i Hasan Prishtinës i mbuluar ka provokuar batuta e shpërthime humori te Saimiri dhe Genti.Po kështu tema e rradhëve për analizat e fëmijëve në ASHR. Emri “Kapshticë” i shkruar gabim dhe politikat qeveritare, sesi të shtojmë ppopullsinë, kanë qenë të tjera momente gazmore në “Stop”.

Stop – Humor ne Stop, ne studio e jashte saj: Pjesa 3! (01 janar 2019)

Në emision transmetohet cështja e manipulimit të votuesve në Durrës nga kryebashkiaku Vangjush Dako dhe Saimir e Genti thonë, se dalin banorë edhe po të shkundësh pemën. Një qytetari i ka humbur llogaria e kursimit në BKT.Rama ka hapur një tjetër ekspozitë në Gjermani dhe Saimir e Genti komentojnë, se këshilla e psikologëve është, që fëmijës t’i mbushet koha me kurse.Kryetarja e bashkisë së Prrenjasit u ka sekuestruar celularët punonjësve dhe ky akt shkakton shpërthim të qeshurash në studio.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *