STOP – EMISIONI 77 (SEZONI 4) 17 dhjetor 2018 Hitparade i absurdit shqiptar! – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 77 (SEZONI 4) 17 dhjetor 2018 Hitparade i absurdit shqiptar!

Koshat e plehrave janë kthyer përmbys dhe mbetjet janë jashtë në spitalin ushtarak në kryeqytet.Një makinë e Ministrisë së Mbrojtjes shfaqet duke transportuar dru e shkarpa. Ka dalë në dritë procesverbali i mbledhjes për zgjedhjen e Këshillit Kombëtar të PD, ku bie në sy, se janë tërhequr 4 741 fletë votimi,por kanë marrë pjesë në votim 4 919 persona.Shkolla e fshatit Xhaxhaj në Memaliaj dhe shkolla Kostren 2 në Berat ngjajnë më shumë si stalla të pamirëmbajtura, sesa si institucione arsimi. Këto janë disa nga episodet që shfaqen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën e përjavshme “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *