Stop- Wordflex ofrohet te ndihmoje dy femijet e braktiur nga e ema! (14.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop- Wordflex ofrohet te ndihmoje dy femijet e braktiur nga e ema! (14.12.2018)

Pak ditë më parë emisioni “Stop” transmetoi rastin e Sanije Lokës, e cila jeton e vetme me nipin e mbesën të braktisur nga e ëma.Ëordflex u ofrua për të ndihmuar nënë Sanijen me dhoma gjumi për të dhe fëmijët. Dy shkollat jopublike “Meridian+” dhe “Arkos”mblodhën ndihma, ushqime dhe veshmbathje, të cilat ju dhuruan familjes Bilali në Pezë. Hurma Bilali falenderoi dhe bekoi fëmijët për aktin bujar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *