STOP – EMISIONI 72 (SEZONI 4) 10 dhjetor 2018 Hitparade i absurdit shqiptar! – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 72 (SEZONI 4) 10 dhjetor 2018 Hitparade i absurdit shqiptar!

Në një ambient tregtimi shkruhet gomisteri, por shiten fruta-perime. Në Harkun e Bërdicës asfalti është i një cilësie të tillë, sa grryhet me këpucë. Në Memlisht të Pogradecit kazani i plehrave është vënë ekzaktësisht në një vendqëndrim autobusi.Një piceri ka marrë emrin e presidentit turk Erdogan. Një video me dru të prerë është filmuar në qytetin e Rrogozhinës.Këto janë disa nga episodet, që shfaqen dhe komentohen në studion e emisionit “Stop”, në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *