Stop-7 marsi i mesueseve mes luleve dhe dhuratave materiale. (07.03.2019) – Stop
KLIPET

Stop-7 marsi i mesueseve mes luleve dhe dhuratave materiale. (07.03.2019)

Sot në të gjithë vendi festohet dita e mësuesit. Të gjithë nxënësit u janë drejtuar shkollave me tufa lulesh nëpër duar. Por nuk kanë munguar edhe dhuratat materiale. Kamera e “Stop” ka fiksuar edhe fëmijë, që për mësuesit e edukatorët e tyre kishin marrë zarfe me para, triko, shall, portofol apo objekte të tjera.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *