Stop-6 Milion euro në vit për sigurinë e universiteteve! (19.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop-6 Milion euro në vit për sigurinë e universiteteve! (19.12.2018)

Gazetarja e “Stop” ka realizuar një vëzhgim në Universitetet e Tiranës gjatë ditës dhe natës, për të parë, sesi ruhen këto institucione. Kryeministri tha pak ditë më parë, se Universiteti i Tiranës shpenzon 6 milionë euro në vit për shërbimin e sigurisë, por nga vëzhgimi ynë, kjo shifër është shumë larg saj, që duhet të jetë kostoja reale për ruajtjen e universitetit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *