SPAK nis hetimet, reagon Meta: Spurdhjaku i partisë ka vendosur t’i shërbejë… – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

SPAK nis hetimet, reagon Meta: Spurdhjaku i partisë ka vendosur t’i shërbejë…

Ish-presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit se SPAK nisi hetimet për të sa i takon një kallëzimi të bërë nga ish-deputetin opozitar, Halit Valteri.

Përmes një reagimi në rrjetet sociale Meta thekson se “Spurdhjaku i partisë ka vendosur t’i shërbejë hapur mafies së inceneratorëve”. Mes të tjerash Meta ka publikuar edhe një shkresë ku SPAK i kërkon informacione Drejtorisë së Gjendje Civiles, mbi gjeneralitetet e Metës.

REAGIMI
Meqënëse spurdhjaku i partisë ka vendosur t’i shërbejë hapur mafies së inceneratorëve në panik ju lutem njihuni edhe me një kërkesë tjetër serioze për karagjozët më të mëdhenj të Ramaformës. Shtatori po vjen dhe Drejtësia e Popullit nuk do ndalet më!
Ramoviçin asgjë nuk e shpëton dot më!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *