SPAK aksion në disa qytete, në shënjestër personazhe të njohur të botës së krimit – Stop
Lajme, Të Gjitha

SPAK aksion në disa qytete, në shënjestër personazhe të njohur të botës së krimit

Një aksion kundër krimit të organizuar po zhvillohet nga SPAK në disa qytete të vendit. Mësohet se SPAK ka firmosur urdhër arreste për disa personazhe të njohur të botës së krimit si Ervis Martinaj, Suel Çelën, Sokol Sanxhaktari dhe K. Mehja.

Janë firmosur mbi 55 urdhër kontrolle në vende të njohura si baza të që përdoreshin nga grupe të ndryshme.

Mes të arrestuarve në Elbasan rezulton një oficer policie.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *