“Skenderbeu do i bjeri ne grusht Yuri Kim dhe Edi Rames” – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

“Skenderbeu do i bjeri ne grusht Yuri Kim dhe Edi Rames”

Klintoni u ndal në Tiranë, pranë bustit të Skënderbeut dhe në Krujë, qytetin e heroit tonë kombtar, për të pyetur qytetarët, sesi e njohin këtë figurë.Nuk mungojnë përgjigjet pikante dhe këngët e rapsodëve për Gjergj Kastriot Skënderbeun.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *