“S’kam heq akoma penjte” femijet dhe nenat nxirren nga materniteti – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

“S’kam heq akoma penjte” femijet dhe nenat nxirren nga materniteti

Një skandal po ndodh këto ditë në maternitetin e ri “Koco Glozheni”. Për shkak të rikonstruksionit të maternitetit, gratë, që sapo kanë lindur janë nxjerrë jashtë, pasi nuk kanë se ku të rrinë. Disa prej tyre, thonë, se janë ende me qepje, por kthehen në maternitet, për të parë vogëlushët e për t’u dhënë gji. Disa të tjera detyrohen të marrin edhe shtëpi me qira, pasi vijnë nga rrethet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *