Shpërthen Rama: Më keq se të ngeli nusja në derë është… – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Shpërthen Rama: Më keq se të ngeli nusja në derë është…

Në Ohër u mbajt takimi i radhës në kuadër në nismës “Ballkani i hapur”. Kryeministri Rama tha, se nuk do të presë më për dasmën me Europën, por kur ajo të ndodhë në do të jemi gati. Rama e quajti Ballkanin dhëndri dhe Europën nusja dhe tha, se është e rënë të ngelë në derë dhëndri sa një zdap.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *