Sheshi Skenderbej/ shqiptaret bejne tifo per futboll apo per politike?-Stop-16 Qershor 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Sheshi Skenderbej/ shqiptaret bejne tifo per futboll apo per politike?-Stop-16 Qershor 2021

Mbrëmë u luajt ndeshja Francë-Gjermani dhe sheshi Skënderbej gëloi nga ovacionet e tifozëve. Klintoni ishte atje, për të na përcjellë atmosferën e tifozerisë dhe i ka pyetur qytetarët, nëse janë më shumë tifozë futbolli apo politike. Madje disa qytetarë kanë ndërtuar edhe formaciobne futbolli me emrat e politikanëve tanë të njohur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *