Shembet ura e Darzezës, bie në lumë kamioni, plagoset… – Stop
Lajme, Të Gjitha

Shembet ura e Darzezës, bie në lumë kamioni, plagoset…

Mëngjesin e sotëm është shembur Ura në Darëzezë të Fierit. Mësohet se ura ka rënë në momentin e kalimit të një mjeti të tonazhit të rëndë.

Ndërkohë bëhet me dije se për pasojë kamioni ka rënë në lumë, dhe si rjedhojë ka mbetur i plagosur shoferi.

Ura në Darëzezë të Fierit ishte prej kohësh e amortizuar dhe nuk ishte riparuar kështu që nuk ka arritur që të mbante peshë të madhe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *