“Seks dhe dhurata për marrjen e provimeve”/ Gjykata e Elbasanit merr vendimin për pedagogun Denis Himçi – Stop
Të Gjitha

“Seks dhe dhurata për marrjen e provimeve”/ Gjykata e Elbasanit merr vendimin për pedagogun Denis Himçi

Vetem një orë pas publikimit të video skandalit të transmetuar në emisionin “Stop” pedagogu Denis Himçi u vu në pranga nga policia e Elbasanit.

Sot Gjykata e Elbasanit në mungesë të pedagogut ka marrë vendimin arrest me burg me afat 10 ditor, nderkohe qe prokuroria kishte kerkuar si mase sigurie, arrest me burg pa afat.

Pas publikimit të videove në emisionin “Stop”, nën hetim janë edhe pedagogët e tjerë, të përmendur vetë Himci.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *