Rama pritet nga Erdogan në Turqi: Miq.. – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Rama pritet nga Erdogan në Turqi: Miq..

Kryeministri Edi Rama është pritur dje në Turqi nga Presidenti Recep Tayyip Erdogan. Rama ka postuar në rrjetet sociale një foto me Erdogan, krahas së cilës shkruan “miq”.

Më herët kryeministri shkruajti në “Facebook” se vizita në Turqi do të zhvillohet në kuadër të vijimit të projekteve të bashkëpunimit dypalësh mes ministrive dhe kontaktet e organizuara me investitorë në teknologji digjitale, turizëm, farmaceutikë, energji dhe transport.

Rama mungoi në Asamblenë e PS, e cila u mblodh ditën e sotme, e cila u drejtua nga sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Taulan Balla

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *